izvelies piebalgu Izstāde-gadatirgus “Izvēlies Piebalgu!”
Esi gaidīts Čangalienā! Katru gadu augustā - kaut kas jauns! Grandioza andele un sevis izrādīšana vidzemnieku garā. Godā tiek celtas senas amatu prasmes, mājražošanas tradīcijas, uzņēmējdarbība un rādīta plaša kultūras un izklaides programma. Brauc pats un aicini citus!
+371 26422009, Egita Zariņa
www.jaunpiebalga.lv

tava diena piebalga Tūrisma akcija “Tava diena Piebalgā”
Viss pasaules laiks šodien ir TAVS! Tu laidies lejā no kalna un līkumu pēc līkuma izbaudi ceļu. Piebalgas ceļu. Aiz katra līkuma gaida kāds pārsteigums, kas izaicina un vienlaikus iepriecina. Katrs cilvēks, katra lieta un vieta, ko iepazīsti, vienmēr paliks TAVA. Tā ir TAVA DIENA PIEBALGĀ – Jaunpiebalgas un Vecpiebalgas tūrisma objektu apceļošanas akcija.
+371 27343990, Signe Rupaine

Katru gadu vasaras saulgriežu ugunskurs Viņķu kalnā
Iekursim vasaras saulgriežu ugunskuru, nesīsim un izdziedāsim kalnā katrs savu dziesmu, lasīsim jāņuzāles, pīsim trejdeviņu ziedu vainagu, izbaudīsim nakts burvību un saullēktu Vidzemes augstienes kalnā, vietā,kur dzimis mākslinieks Kārlis Miesnieks!
+371 29466717, Sandra Strēle

Festivāls “Satiksimies Piebalgā”
Vasarā notiek gadskārtēja mūzikas grupu, solistu, eksotisko deju studiju kopā sanākšana, lai tiktos ar klausītājiem un skatītājiem. Līdz pat rīta gaismai uzstājas populāri un arī mazāk pazīstami mākslinieki ar plašu un daudzpusīgu programmu. Festivāls visiem vecumiem, ikvienam noskaņojumam, labam garastāvoklim!
+371 29428293, Egils Johansons

 

sleposana Slēpošanas festivāls “Vanagkalnā”
Katru gadu februāra vidū, nedēļu pirms lielā Tartu slēpošanas maratona, vairāki simti sportiski noskaņotu entuziastu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un tuvākām un tālākām Eiropas un pasaules valstīm pulcējas uz varen grandiozu, azartisku un draudzīgu distanču slēpojumu “Vanagkalnā”, kas norit 3 dienas ar filmu demonstrēšanu, dažādiem semināriem un lustēm ar dzīvo mūziku. Brīvā, kūsājošā atmosfēra ik vienā apmeklētājā uzjundīs sportista garu un vēlmi pārspēt un uzvarēt pašam sevi.
+371 26567616 Raimonds Dombrovskis
+371 27084919 Olga Ivaņina
http://skiriver.lv/
https://www.facebook.com/Vanagkalns/

gaujas ruki Ziemas pasaka ar Gaujas rūķiem
Pasākums norit brīvā dabā bērniem, ģimenēm, skolu un iestāžu kolektīviem. Notiek vairākas dienas, 2018. gadā pasākums norisinājās 14.,15.,16., 28.,29. decembrī Jaunpiebalgas novada „Lielkrūzēs” no 14 00- 16 30.
+371 29146397 Valentīna Dolmane

gimenu svetki Jaunpiebalgas novada ģimeņu svētki
Novada spēks ir stiprās ģimenēs. Jūlija skaistā sestdienā tiek pulcinātas ģimenes uz sportiskām aktivitātēm, spēlēm. Pasākuma ietvaros notiek arī svinīgais gājiens, parāde ar izpušķotiem bērnu ratiņiem. Sumināti tiek jaunie jaunpiebaldzēni. Vakarā norisinās svētku zaļumballe estrādē.
+371 26449732 Egita Zariņa